Kursy na platformie - Rabat na dobry początek nawet do 30%! 🇬🇧🚀 Zobacz więcej

NOWOŚĆ W OFERCIE – KURSY VIDEO!

AKTUALNOŚCI

Polecamy nowość w naszej ofercie – kursy video.

Kursy są dostępne na poziomach A2 i B1. Obejmują całkowity zakres gramatyki i słownictwa na każdym  z poziomów. Pakiet Standard składa się z 20 filmów video grammar i 20 filmów video vocabulary, które trwają około 15 minut każdy oraz zestawu dodatkowych, autorskich ćwiczeń do lekcji wraz z odpowiedziami. Kurs video można uzupełnić o zajęcia z lektorem, jako konsultacje i konwersacje. Taka kombinacja pozwoli uzyskać doskonałe efekty i obniżyć  koszty szkolenia.

https://www.udemy.com/course/angielski-z-dobrym-akcentem-kurs-a2-grammar-basic/?referralCode=34FF9FF3C4820C6B31B5

https://www.udemy.com/course/module-1-english-tenses-comparison/?referralCode=0AC44DDDD7715897780C

Kursy na platformie - Rabat na dobry początek nawet do 30%! 🇬🇧🚀 Zobacz więcej

Autorska platforma edukacyjna

Zapraszamy na kursy na naszej autorskiej platformie edukacyjnej!📲

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies. Ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi cookies na tej stronie można się zapoznać tutaj: Polityka prywatności