Trwa rekrutacja na semestr letni 2014!

AKTUALNOŚCI


Trwa rekrutacja na semestr letni 2014! Możesz dołączyć do istniejących już grup lub zaczekać na utworzenie nowej. A może chcesz uczyć się indywidualnie? Im wcześniej się zgłosisz, tym więcej będziemy mogli Ci do zaproponować!
Zapraszamy do biura szkoły na os. Zygmunta Starego lub w Galerii Sucholeskiej od poniedziałku do piątku w godz. 12:00 – 19:00. Przyjdź i przekonaj się, że nauka języka obcego może być naprawdę przyjemna!

Kursy na platformie - Angielski z dobrym akcentem 🇬🇧🚀 Zobacz więcej

Autorska platforma edukacyjna

Zapraszamy na kursy na naszej autorskiej platformie edukacyjnej!📲

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies. Ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi cookies na tej stronie można się zapoznać tutaj: Polityka prywatności