Wakacje na Malcie!

AKTUALNOŚCI

Choć aura za oknem nie nastraja wakacyjnie, my już myślimy o lecie. W te wakacje chcielibyśmy zaproponować Państwu wyjazd na słoneczną Maltę – plażowanie, rejs, zwiedzanie zabytkowej Valletty, wysp Gozo i Comino połączone z intensywnym, 40-godzinnym kursem językowym w międzynarodowych grupach. Wszystkich, którzy lubią łączyć przyjemne z pożytecznym serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą wyjazdu dostępnątutaj

Kursy na platformie - Angielski z dobrym akcentem 🇬🇧🚀 Zobacz więcej

Autorska platforma edukacyjna

Zapraszamy na kursy na naszej autorskiej platformie edukacyjnej!📲

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies. Ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi cookies na tej stronie można się zapoznać tutaj: Polityka prywatności