ZAPISY 2021/2022

AKTUALNOŚCI

Zapraszamy na kursy językowe w nowym roku szkolnym 2021/2022!

Zapisy trwają!

Serdecznie zapraszamy do biura szkoły w Poznaniu. Do Państwa dyspozycji jesteśmy od poniedziałku do czwartku od godziny 12:00 do 19:00, a w piątki od godziny 10:00 do 17:00. Biuro w Suchym Lesie jest nieczynne, więc w sprawie kursów prosimy o kontakt z biurem szkoły w Poznaniu na os. Zygmunta Starego 6.Kontakt:

biuro@akcent-poznan.com.pl, tel. 61 822 57 61

Kursy na platformie - Angielski z dobrym akcentem 🇬🇧🚀 Zobacz więcej

Autorska platforma edukacyjna

Zapraszamy na kursy na naszej autorskiej platformie edukacyjnej!📲

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies. Ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi cookies na tej stronie można się zapoznać tutaj: Polityka prywatności