#StandwithUkraine - Wspieramy obywateli Ukrainy, zgłoś się po darmowy kurs języka angielskiego! 🇬🇧🇺🇦 Zobacz więcej

Zapisy na rok 2015/2016

AKTUALNOŚCI

Wrzesień to miesiąc, w którym prowadzimy zapisy na kolejny rok szkolny oraz intensywnie myślimy o planie zajęć na ten czas. Październik tuż, tuż, serdecznie zapraszamy więc Państwa do skorzystania z tegorocznych zajęć w Akcencie!
Zapraszamy do biura naszej szkoły! Do dyspozycji jesteśmy od poniedziałku do piątku od godziny 12:00 do 19:00.

Kursy na platformie - Rabat na dobry początek nawet do 30%! 🇬🇧🚀 Zobacz więcej

Autorska platforma edukacyjna

Zapraszamy na kursy na naszej autorskiej platformie edukacyjnej!📲

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies. Ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi cookies na tej stronie można się zapoznać tutaj: Polityka prywatności