#StandwithUkraine - Wspieramy obywateli Ukrainy, zgłoś się po darmowy kurs języka angielskiego! 🇬🇧🇺🇦 Zobacz więcej

Zmiana godzin pracy biura w Suchym Lesie

AKTUALNOŚCI

Szkoła Języków Obcych Akcent Poznań, sprawdź nowe kursy

Od 15 maja do 5 czerwca biuro szkoły w Suchym Lesie czynne będzie w poniedziałki i czwartki od 9:00 do 16:00, a w pozostałe dni tygodnia standardowo od 12:00 do 19:00. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy!

Kursy na platformie - Rabat na dobry początek nawet do 30%! 🇬🇧🚀 Zobacz więcej

Autorska platforma edukacyjna

Zapraszamy na kursy na naszej autorskiej platformie edukacyjnej!📲

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies. Ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi cookies na tej stronie można się zapoznać tutaj: Polityka prywatności